Business & Life Coach

O mnie

Nazywam się Anita Chabrowska i jestem dyplomowanym coachem. Pomagam swoim klientom w osiąganiu ważnych dla nich celów, zawodowych i osobistych. Efektem pracy ze mną jest przejście od myślenia i planowania do działania.

Bio

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, a od października rozpoczynam studia magisterskie z psychologii na SWPS.

Jak pracuję?

Pracuję zgodnie z zasadami i standardami International Coach Federation. W pełni przestrzegam poufności informacji pochodzących od moich klientów i zachowuję je wyłącznie dla siebie.

Dlaczego coaching?

Coaching, to rodzaj indywidualnych konsultacji w ramach których coach, poprzez stosowanie określonych technik, ćwiczeń i narzędzi, jak również zadawanie odpowiednich pytań, pomaga klientowi w precyzyjnym określeniu celów i odnajdywaniu skutecznych sposobów ich realizacji.

Czym jest coaching?

Moja definicja coachingu?

Kiedy warto skorzystać z coachingu?

Jakie są korzyści pracy z coachem?

Jak przebiega coaching?

Gdzie spotykam się z klientami?

Rekomendacje

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczące coachingu? Chcesz się przekonać, czy to rozwiązanie dla Ciebie? Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

 

Zadzwoń do mnie  +48 505 451 541,  napisz maila kontakt@anitachabrowska.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego: